Zadzwoń: 605 177 477

Bezpieczne wakacje dla całej rodziny

Ostatnie miesiące, w związku z panującą epidemią koronawirusa, przyniosły wiele zmian w życiu każdego z nas. W trosce o zdrowie nasze i naszych bliskich ograniczyliśmy wszelkie aktywności w skupiskach ludzkich.  Zmieniliśmy także tryb pracy. Podczas niezbędnych wyjść czy wyjazdów stosujemy się do zasad bezpieczeństwa i ich przestrzegania oczekujemy też od miejsc, do których się udajemy. Bezpiecznie czujemy się w restauracji, gdzie kelnerzy noszą maseczki a ludzie usadzani są w bezpiecznych odległościach. Nie wejdziemy do lokalu, którego właściciele nie dbają o podstawowe zasady bezpieczeństwa, narażając nie tylko zdrowie i życie swoich Gości i pracowników, ale także reputację firmy.

To samo dotyczy hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, jednak zmęczeni lockdownem i wieloma tygodniami w izolacji pragniemy zmienić otoczenie i wreszcie wypocząć. Przed wyborem miejsca na urlop warto upewnić się, jakie zasady bezpieczeństwa są stosowane w danym miejscu. Informacje takie można zwykle znaleźć na stronie internetowej, ale jeśli mamy szczegółowe pytania, napiszmy je w prywatnej wiadomości lub po prostu zadzwońmy na recepcję czy w przypadku mniejszych domów lub ośrodków, do właścicieli.

Domki na wyłączność

Wiele osób może wciąż obawiać się dużych hoteli. Dla nich idealnym rozwiązaniem będą domki, które można wynająć na wyłączność. Takie komfortowe zakwaterowanie oferuje nowy niewielki ośrodek Domki Aleksandria. Gustownie urządzone wnętrze każdego z 3 domków składa się z dwóch sypialni i salonu z wyposażonym aneksem kuchennym. Dużym atutem domku jest przestronny taras z wygodnymi meblami wypoczynkowymi i pięknym widokiem na las. Na terenie ośrodka nie brakuje miejsc zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i odpoczynku z książką. Domki Aleksandria to idealne miejsce na spędzenie spokojnych i bezpiecznych wakacji z rodziną. Przestrzenie wspólne są dokładnie czyszczone i dezynfekowane.

Domki Aleksandria położone są w niewielkiej mazowieckiej wsi Aleksandria, w bezpiecznej lokalizacji, z dala od dużych skupisk ludzkich. Przestrzeń ośrodka jest ogrodzona, więc wstęp na jego teren mają tylko osoby upoważnione. Bezwzględnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami GIS, WHO oraz Ministerstwa Zdrowia. Naszych Gości prosimy o częste mycie rąk i ich dezynfekcję bezpośrednio przed skorzystaniem z atrakcji w częściach wspólnych. Wszystkie podjęte przez nas środki ostrożności mają na celu maksymalne bezpieczeństwo i Państwa komfort. Zapraszamy na beztroski urlop do Aleksandii!

Domki Aleksandria 2023 | Domki letniskowe blisko Warszawy

realizacja: estinet.pl

Menu

Domki Aleksandria

Aleksandria 48, 09-120 Aleksandria Nowe Miasto K. Płońska +48 605 177 477 kontakt@domkialeksandria.pl