Zadzwoń: 605 177 477

Home office z dziećmi

Lockdown i konieczność pracy z domu łączonej z opieką nad dziećmi sprawił, że myślisz tylko o wakacyjnym wyjeździe? Jednocześnie nie możesz na razie nawet pomarzyć o dłuższym urlopie w pracy, a swoje obowiązki wykonujesz w trybie home office? Mamy rozwiązanie wszystkich twoich bolączek – rodzinny wyjazd w miejsce, które łączy w sobie atrakcje dla dzieci i wygodne miejsce do pracy zdalnej.

Ośrodek wypoczynkowy dla dużych i małych

Ośrodek Aleksandria jest położony niedaleko Warszawy, bo zaledwie 60 kilometrów od jej centrum jadąc w kierunku na Gdańsk. W razie konieczności udania się do stacjonarnego biura nie ma więc problemu, ponieważ dojazd tam zajmuje zaledwie godzinę. W czasie, kiedy dzieci znakomicie się bawią, spędzając dużo czasu na świeżym powietrzu wśród atrakcji dostosowanych do ich wieku i poziomu aktywności, rodzice mogą spokojnie pracować mając świadomość, że ich pociechy nie nudzą się i nie spędzają całego dnia przed ekranem komputera lub telewizora. Aleksandria to domki letniskowe na pięknej, dużej działce w otoczeniu lasu, co sprzyja poczuciu intymności. W odległości 100 metrów znajduje się rzeka Sona, a zaledwie 4 kilometry dalej Joniec nad rzeką Wkrą.

Tego rodzaju ośrodek wypoczynkowy to znakomite rozwiązanie na czas epidemii koronawirusa, kiedy najmłodsi nie chodzą do szkoły i przedszkola, ale rodzice nadal muszą wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Nawet kilkudniowy wyjazd to spore ułatwienie w pracy zdalnej, ponieważ ograniczamy liczbę obowiązków, którymi jesteśmy obarczeni na co dzień.

Atrakcje dla dzieci

Aleksandria to nie tylko wygoda dla rodziców, ale również prawdziwy raj dla dzieci. Liczne atrakcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pobudzać wyobraźnię i zmuszać do aktywności, ale przy tym, by przede wszystkim były bezpieczne. Młodsze dzieci ucieszą się z placu zabaw ze statkiem pirackim – piaskownicą oraz huśtawek. Starszym dzieciom szczególną frajdę sprawi tyrolka rozpięta między dwoma drzewami i trampoliny. Mali fani sportu chętnie skorzystają z boiska do mini futbolu. Wszyscy natomiast docenią podesty zawieszone metr nad ziemią – idealną bazę do obserwacji przyrody i zabaw z innymi dziećmi, ogródek warzywny i ziołowy, hotel dla robaków i ślimaków, kurtyny wodne na upalne dni. Zabawie w chowanego sprzyja dużo drzew i zakątków, w których można się nawet zaszyć na chwilę w poszukiwaniu odrobiny wytchnienia od licznych atrakcji. Wieczorami planowane są seanse filmowe wyświetlane przez rzutnik.

Plac zabaw został spersonalizowany i zaprojektowany zgodnie z wymaganiami miejsca. Większość jego elementów wykonano z naturalnych materiałów. To nie tylko zabawa, ale również nauka na świeżym powietrzu, prawdziwa edukacja ekologiczna w pobliżu wielu gatunków ptaków codziennie odwiedzających ośrodek.

Home office w otoczeniu przyrody, ale jednocześnie blisko od cywilizacji to prawdziwe spełnienie marzeń. Ośrodek Aleksandria umożliwia rodzinne spędzenie czasu wśród atrakcji, o które trudno byłoby w mieście. Przy tym przytulne, w pełni wyposażone domki pozwalają na swobodną i wygodną pracę, a więc nie zaniedbuje się żadnej sfery życia. Na okres lata to prawdziwe wybawienie! Na osoby zainteresowane wynajęciem domku w ośrodku Domki Aleksandria na dłuży okres mamy specjalne oferty cenowe. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Domki Aleksandria 2023 | Domki letniskowe blisko Warszawy

realizacja: estinet.pl