Zadzwoń: 605 177 477

Sauna i balia kąpielowa

Już od marca 2021 zapraszamy do skorzystania z sauny i balii kąpielowej z widokiem na las.

Sauna fińska znana jest ze swych wyjątkowych właściwości oczyszczających organizm, ma doskonały wpływ na metabolizm oraz zapewnia głęboki relaks dla ciała i duszy. Po sesji w saunie odpoczniesz na naszym wygodnym tarasie z widokiem na las.

Miłośników kąpieli zapraszamy do balii, znanej także jako „gorąca beczka". To doskonałe rozwiązanie na schłodzenie się po pobycie w saunie lub w gorący dzień. Balię posiada także zewnętrzny drewniany piec, który można rozgrzać do temperatury zapewniającej termalną kąpiel w chłodny dzień.

Sauna

Ogród

W marcu planujemy także wiosenne prace w ogrodzie, będziemy sadzić porzeczki, maliny, truskawki, pomidory, ogórki, zioła którymi będziesz móc częstować się w czasie pobytu w Aleksandrii. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zaprzyjaźnionych gospodarzy z okolicy pragniemy stworzyć własne ekologiczne uprawy. Jeśli zabraknie ci bazylii do pasty lub ogórka do sałatki nasz ogródek czeka na Ciebie 🙂 Mamy nadzieję, że chętnie skorzystają z niego także Twoje dzieci. Przerwa w zabawie na zjedzenie owoców z krzaka przywodzi na myśl nasze dzieciństwo spędzane na wsi lub w ogrodzie u dziadków. Chcemy dać Wam to, za czym sami z tęsknimy wracając wspomnieniami do beztroskich lat dzieciństwa.

Ogród

Atrakcje dla najmłodszych

Nowe atrakcje na placu zabaw dla dzieci. To jeszcze niespodzianka, nad pomysłami "pracują" nasi synowie, a my wdrażamy je w życie, pokonując bariery niemożliwe i uwalniając wyobraźnię. Będzie fajnie.

Plac Zabaw

Rezerwacja online

Rezerwuj szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Od lutego 2021 będzie można dokonać rezerwacji bezpośredniej klikając w przycisk REZERWUJ na naszej stronie. System rezerwacji pokaże kalendarz i wolne terminy w domkach, w tym roku nasza baza powiększyła się do 5 domków według tego samego projektu.

Niezmiennie pozostaje możliwość dokonania rezerwacji za pośrednictwem email: kontakt@domkialeksandria.pl lub telefonicznie: +48 605 177 477

 

Rezerwacja online

Domki Aleksandria 2023 | Domki letniskowe blisko Warszawy

realizacja: estinet.pl

Menu

Domki Aleksandria

Aleksandria 48, 09-120 Aleksandria Nowe Miasto K. Płońska +48 605 177 477 kontakt@domkialeksandria.pl