Zadzwoń: 605 177 477

Domki Aleksandria

Poznajmy się

Cześć, jesteśmy Ania i Łukasz i zapraszamy Was do Aleksandrii, naszego miejsca na ziemi.  Tu naprawdę się oddycha, a czas płynie wolniej. Tu zapomnicie o zgiełku wielkiego miasta i  wsłuchacie się w szum drzew i śpiew ptaków.

Półtora roku temu zamarzyło nam się znalezienie miejsca, gdzie moglibyśmy uciec przed warszawskim hałasem i pooddychać czystym powietrzem. Właściwie szukaliśmy drugiego domu - na tyle blisko Warszawy, aby móc spędzać tu każdy wolny weekend oraz wakacje. I tak znaleźliśmy uroczą wieś Aleksandria, a w niej przepiękny kawałek ziemi - działkę położoną w sąsiedztwie dwóch malowniczych rzek, Wkry i Sony oraz lasów pełnych jagód i grzybów. Jest tu wszystko, czego potrzebowaliśmy, aby odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Zakochaliśmy się w Aleksandrii od pierwszego wejrzenia. Nasi synowie, Janek i Aleks, również. I od razu pojawiła się myśl, że chcielibyśmy się tym miejscem dzielić z innymi. Z ludźmi, którzy tak jak my kochają przyrodę, cenią ciszę i spokój oraz pragną spędzać czas na świeżym powietrzu. Dlatego z ogromną przyjemnością otwieramy przed Wami świat naszej Aleksandii z nadzieją, że pokochacie ją tak jak my.

Chcemy, aby komfortowo urządzone domki zapewniały relaks i wygodę małym i dużym Gościom, dlatego każdy detal zaprojektowaliśmy tak, jakbyśmy urządzali własny dom. Architektura domków oraz plac zabaw zostały wkomponowane w otaczającą nas przyrodę, aby kolor i forma nie zakłócały piękna samej działki, a były jej uzupełnieniem.

Jeśli chcecie spędzić bezpiecznie urlop z dziećmi, pojechać na romantyczny weekend we dwoje czy wybrać się na wypad z przyjaciółmi, zapraszamy do Aleksandrii!

 O Aleksandrii

Aleksandria to nowy, kameralny ośrodek komfortowo wyposażonych domków rekreacyjnych. Położony jest zaledwie godzinę drogi od centrum Warszawy w kierunku na Gdańsk, w zacisznej wsi o tej samej nazwie. Sąsiedztwo dwóch malowniczych rzek, Wkry i Sony oraz bogatych w faunę i florę lasów, umożliwi wyciszenie i uwolni od stresu.

Aleksandria to połączenie komfortu własnej przestrzeni przytulnego domku z walorami gospodarstwa agroturystycznego. Na terenie ośrodka znajduje się dużo drzew i roślin, a także mały ogródek warzywny oraz ziołowy.

Aleksandria to idealne miejsce na bezpieczne rodzinne wakacje, weekend za miastem, czy spotkanie z przyjaciółmi. Na osoby szukające odosobnienia czekają wygodne hamaki i huśtawki rozmieszczone w sosnowo-brzozowym zagajniku. Tu można wybrać się na popołudniową drzemkę lub zatopić w myślach czy lekturze.

Nasze komfortowe domki letniskowe to także propozycja na spędzenie rodzinnych wakacji. Rodzice przeniosą się do czasów beztroskiego dzieciństwa i lata na wsi, gdzie czas odmierza przyroda, a telewizor jest mało atrakcyjną formą rozrywki. Najmłodsi poznają świat natury i mnóstwo możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Znajdą tu atrakcje niespotykane w innych miejscach, a stworzony z naturalnych materiałów plac zabaw rozbudzi wyobraźnię każdego młodego odkrywcy.

Atrakcje

Nasi goście mogą korzystać z licznych pobliskich atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, takich jak wycieczki rowerowe, spływ kajakowy, park linowy czy jazda konna w pobliskiej stadninie.

Domki Aleksandria 2023 | Domki letniskowe blisko Warszawy

realizacja: estinet.pl

Menu

Domki Aleksandria

Aleksandria 48, 09-120 Aleksandria Nowe Miasto K. Płońska +48 605 177 477 kontakt@domkialeksandria.pl