Zadzwoń: 605 177 477

REGULAMIN UŻYTKOWANIA domków w DOMKI ALEKSANDRIA

 

  1. Goście przebywający w domkach na terenie DOMKI ALEKSANDRIA, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.
  2. Do korzystania z domków uprawnione są tylko osoby wynajmujące. Prosimy o przestrzeganie warunków rezerwacji i nie zwiększanie liczby gości. O zmianie liczby gości należy poinformować pracownika lub Właściciela Domki Aleksandria.
  3. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, z wyłączeniem tarasu.
  4. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
  5. Należność jest płatna za cały okres pobytu z góry, z chwilą przybycia (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zaliczki) lub przelewem na 3 dni przed przyjazdem.
  6. W dniu przyjazdu pobieramy od gości depozyt na pokrycie ewentualnych zniszczeń w wysokości 400 zł, płatny w gotówce. Depozyt jest zwracany w tej samej formie w dniu wyjazdu po sprawdzeniu przez pracownika lub właściciela Domki Aleksandria stanu mienia.
  7. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia w Domki Aleksandria prosimy Gości o poinformowanie pracownika lub Właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.
  8. W dniu wyjazdu Goście proszeni są o pozostawienie domku w stanie zastanym w momencie rozpoczęcia pobytu, w szczególności w kuchni i lodówce nie można pozostawiać jedzenia, naczynia powinny zostać pozmywane a podłogi uprzątnięte. W przypadku nie przestrzegania tych zasad obiekt Domki Aleksandria zastrzega sobie prawo zatrzymania części depozytu w wysokości 200 zł.
  9. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci zwracamy się z prośbą o właściwą opiekę nad nimi.
  10. W Domki Aleksandria obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-8:00.
  11. Za rzeczy pozostawione w domkach i na terenie ośrodka, Domki Aleksandria nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
  12. Goście Domki Aleksandria mogą bezpłatnie korzystać z rowerów należących do ośrodka. Rowery należy zawsze odstawiać w wyznaczone miejsce a w przypadku spowodowania lub stwierdzenia uszkodzenia roweru zgłosić taki fakt pracownikowi obiektu.
  13. Do dyspozycji Gości jest mobilny grill węglowy, Goście mogą z niego korzystać wykorzystując zakupiony przez siebie węgiel lub brykiet. Po skorzystaniu z grilla Goście proszeni są o posprzątanie popiołu i umycie rusztu.
  14. W domki Aleksandria obowiązuje zasada segregacji odpadów, zgodnie z kartą informacyjną znajdującą się w kuchni domku.
  15. Przebywanie zwierząt domowych na terenie Domki Aleksandria dozwolone jest po uprzednim poinformowaniu nas o chęci rezerwacji pobytu z pupilem. Możliwość taką potwierdzamy zawsze mailowo. Właściciele zwierząt są zobowiązaniu do wyprowadzania pupila poza ośrodek w celu załatwienia przez niego potrzeb fizjologicznych, a w sytuacji gdy załatwił się na terenie ośrodka posprzątać po nim. Obecność zwierząt nie może zakłócać wypoczynku innym Gościom oraz zagrażać ich bezpieczeństwu. Wszelkie zniszczenia i zabrudzenia spowodowane przez zwierzęta będą usuwane na koszt ich właścicieli – prosimy również zapoznać się z osobnym regulaminem pobytu ze zwierzętami.
  16. Goście oświadczają, że zapoznali się klauzulą informacyjną określającą cele, podstawy prawne i zasady przetwarzania danych osobowych przez Domki Aleksandria w zgodzie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej: RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, stanowiącą załącznik nr 1 do treści niniejszego Regulaminu. Regulamin oraz Klauzula Informacyjna dostępne są również na stronie internetowej domkialeksandria.pl.

 

REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘTAMI

Prosimy o dokładne przestrzeganie zasad:

  1. Zwierzęta w Domki Aleksandria są zawsze mile widziane.
  2. Serdecznie zapraszamy zwierzaki do 20 kg – np. Papillona, Shih tzu, Yorka, jak i większe czworonogi, jak Golden Retriever czy Labrabor.
  3. Nie akceptujemy pobytów ras psów uznanych za agresywne. Wykaz ras psów agresywnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku: Pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa inu, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski.
  4. W momencie dokonywania rezerwacji prosimy zgłosić chęć przyjazdu ze zwierzakiem.
  5. Spędzając czas z czworonogiem bardzo prosimy mieć na uwadze komfort innych Gości przebywających w Damki Aleksandria.
  6. Prosimy o zabranie ze sobą książeczki zdrowia psa lub kota z aktualnymi szczepieniami i potwierdzeniem odrobaczania.
  7. W przestrzeniach ogólnodostępnych prosimy o trzymanie zwierząt na smyczy.
  8. Wszelkie zaburzenia spokoju, takie jak szczekanie musi być ograniczone w celu zapewnienia spokoju innym Gościom.
  9. Zwierzę nie może pozostać same w domku.
  10. Jeśli Twoje zwierzę lubi siedzieć na kanapie lub łóżku, połóż specjalną matę lub kuwetę zabezpiecz je przed zabrudzeniem.
  11. Zawsze sprzątaj po swoim pupilu na terenie Domki Aleksandria oraz na terenie przyległym.
  12. Jesteś odpowiedzialny za wszelkie zniszczenia materialne oraz uszkodzenia ciała osób przebywających na terenie ( zastrzegamy sobie prawo do obciążenia rachunku gościa współmiernie do wyrządzonych szkód).
   Korzystanie z w/w zasad sprawi, że wizyta w naszej Aleksandrii będzie przyjemna dla Ciebie, Twojego zwierzaka i pozostałych gości.

Domki Aleksandria 2023 | Domki letniskowe blisko Warszawy

realizacja: estinet.pl

Menu

Domki Aleksandria

Aleksandria 48, 09-120 Aleksandria Nowe Miasto K. Płońska +48 605 177 477 kontakt@domkialeksandria.pl